17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pikëllimit

Etiketim: pikëllimit

Shkencëtarët theksojnë: Ndrydhja e pikëllimit dhe e hidhërimit çon në këto...

0
Shumë njerëz mendojnë që ndonjëherë në jetë më mirë është të heshtësh se të futesh në konflikt Mirëpo, një studim ka treguar që kjo gjë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS