17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pikëkalimin

Etiketim: pikëkalimin

Probleme me sistemin, shqiptarët dhe të huajt mbesin të bllokuar në...

0
Në pikëkalimin e Kakavijës është pezulluar që prej mëngjes kalimi i të gjithë shtetasve të lejuar sipas protokollit të masave të qeverisë greke. Shkak është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS