18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pijsh

Etiketim: pijsh

​Qytetarët e Podujevës nga sot me reduktime të ujit të pijshëm

0
Për shkak të shpenzimeve enorme të ujit të pijshëm, mungesës së ujit në pikat e larta dhe në qendër të qytetit të Podujevës, KRU...

Fushë Kosova e lagjja Kalabria pa ujë të pijshëm deri nesër...

0
KRU Prishtina do të ndërpresë furnizimin me ujë të pijshëm nga Impianti i Trajtimit të Ujit në Shkabaj sonte nga ora 22:00 deri nesër...

Skenderaj ende po përballet me mungesën e ujit të pijshëm

0
Në fshatrat e Drenicës nuk kanë shumë probleme me rrymë sa kanë probleme me mungesën e ujit të pijshëm.Komuna e Skenderajt nuk ka buxhet...

Defektet me gypa, mbesin pa ujë të pijshëm dy fshatra të...

0
Në fshatrat Sllatinë dhe Henc të Fushë Kosovës nuk do të ketë ujë.Këtë e ka bërë të ditur Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina", përmes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS