14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pija

Etiketim: Pija

Fakte interesante – Kafeja (PIJA E MUSLIMANEVE)

0
Fakte interesante - Kafeja (PIJA E MUSLIMANEVE)

Pija që zgjat jetën/ Kefiri, ushqimi më i shëndetshëm i shekullit

0
Keni dëgjuar për kefirin? Bëhet fjalë për një produkt unik bulmeti, një nga më të pasurit me probiotikë në të gjithë planetin. Kefiri ka...

Pija e cila kompenson magnezin: Ju nevojiten vetëm katër përbërës!

0
Pos që përgatitja është e thjeshtë, të gjithë artikujt lehtë mund të gjenden Magnezi është një mineral i neviojshëm për kocka të shëndetshme, merr pjesë...

Pija e mrekullive që ju ndihmon të bini në peshë tepër...

0
Studimet e ndryshme tregojnë se për të rënë në peshë duhet të keni kujdes në ushqimet që konsumoni dhe aktivitetet fizike që kryeni. Por një...

Pija që qetëson dhimbjet nga qarkullimi i dobët i gjakut

0
Prevalenca e sëmundjes arteriale periferike është rritur ndjeshëm kohët e fundit në mbarë globin. Kjo sëmundje ka të bëjë me një problem që prek qarkullimin...

Pija shëruese e tokës/ Hithra, mollë dhe spinaq

0
Hithra është një nga barishtet më të pasura me vlera në botë. Konsumi i saj rekomandohet për pastrimin e organizmit, kundër alergjive, për shëndetin...

‘Pija mrekullibërëse’, 5 arsye pse duhet të pini ujë me limon...

0
Limoni është i pasur me ushqyes dhe sjell një numër të madh benefitesh për organizmin. Prandaj uji me limon këshillohet të pihet në çdo...

Pija më e fuqishme popullore për veshka: Për dy javë shkrin...

0
Ilaçi më efikas, por njëherësh edhe më i lirë për të gjithë ata të cilët kanë probleme me veshkat është meli Ky drithë i lirë...

Pija shëruese e tokës/ Hithra, mollë dhe spinaq

0
Hithra është një nga barishtet më të pasura me vlera në botë. Konsumi i saj rekomandohet për pastrimin e organizmit, kundër alergjive, për shëndetin...

Pija më e fuqishme popullore për veshka: Për dy javë shkrin...

0
Ilaçi më efikas, por njëherësh edhe më i lirë për të gjithë ata të cilët kanë probleme me veshkat është meli. Ky drithë i lirë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS