27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pie

Etiketim: pie

Bukë shtëpie e mbushur me djathë: Brumë i butë dhe kore...

0
Nuk do ta blini kurrë në dyqane kur ta provoniPërbërësit:▪ 250 ml qumësht▪ një kub maja▪ 1 lugë çaji sheqer▪ 800 gr miell▪ 100...

Shenjat e strijave, si mund t’i trajtojmë në kushte shtëpie?

0
Strijat shfaqen si pasojë e tendosjes së tepërt të lëkurës. Shenjat e shtrirjes të lëkurës zakonisht fillojnë si të kuqe ose vjollcë dhe ngadalë ndryshojnë...

Ishte në arrest shtëpie dhe shpërndante kokainë nëpër Tiranë, arrestohet 46-vjeçari

0
Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ndërsa ndodhej në arrest shtëpie shpërndante kokainë në doza nëpër Tiraë.Si rrjedhojë pas arrestimit të...
Dua Lipa publikon klipin e ri “Sweetes Pie”, vjen në skena provokuese me Megan Thee Stallion

Dua Lipa publikon klipin e ri “Sweetes Pie”, vjen në skena...

0
Megan Thee Stallion dhe Dua Lipa kanë publikuar këngën dhe klipin e tyre më të ri me titull "Sweetes Pie".Ato u lajmëruan në Instagram...
“Sweetest Pie” nga Megan Thee Stallion dhe Dua Lipa publikohet të premten

“Sweetest Pie” nga Megan Thee Stallion dhe Dua Lipa publikohet të...

0
Megan Thee Stallion dhe Dua Lipa janë bërë bashkë për një këngë të re, e cila publikohet të premten (11 mars).Artistet e famshme kanë...

Fakte Interesante për Thjerrëzat

0
Fakte Interesante për Thjerrëzat

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS