14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Picallë

Etiketim: Picallë

Nis rindërtimi i shtëpive të dëmtuara nga tërmeti në Picallë –...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka deklaruar se të gjitha shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti i 21 shtatorit do të rindërtohen dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS