27.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pezulluara

Etiketim: pezulluara

Qytetarët nuk zënë mend, Policia e Shtetit: 185 patenta të pezulluara,...

0
185 patenta janë pezulluar për shpejtësi nga 80 km/h deri në 132 km/h në vetëm 12 orë në kryeqytet.Makina inteligjente dhe flota e re...

Policia Rrugore ben ‘namin’ ne fundjave, per 48 ore 186 patenta...

0
Policia Rrugore ka vijuar kontrollet e forta në terren duke gjobitur mijëra shoferë e pezulluar dhjetëra patenta. Zyrtarisht mësohet se gjatë 48 orëve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS