26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pezull

Etiketim: pezull

Mbetet pezull reforma zgjedhore në Shqipëri

0
Partitë politike në Shqipëri ende nuk nisur punën për ndërhyrje në Kodin Zgjedhor edhe pse zgjedhjet e ardhshme lokale janë afër. Në parlament deri...

Bylis-Tirana mbetet pezull

0
Bylis-Tirana, ndeshja shumë e përfolur dhe e dyshuar për trukim në interes të basteve, vazhdon të mbetet pezull dhe nuk ka ende asnjë vendim...

Dëmshpërblimi për dëmtimet nga tërmeti i 26 nëntorit ende pezull

0
Me dhjetëra banesa të siguruara të dëmtuara ose shembura nga tërmeti i 26 nëntorit ende nuk kanë marrë dëmshpërblimin për pronën e siguruar. Drejtori...

AFP: Ja kater vendet qe po mbajne pezull negociatat e Shqiperise...

0
“AFP” i ka kushtuar sot një artikull çështjes së hapjes ose jo të negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me Bashkimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS