26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Petroviqi

Etiketim: Petroviqi

Në vend të Shalës, goditet Petroviqi! Ja kush e shkruan!

0
Në vitin 1990 u luajt ndeshja në stadiumin në “Koshevo” në mes skuadrës boshnjake, Sarajevës dhe asaj kroate Dinamo Zagrebit,  por që kishte ndodhur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS