16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pësojnë

Etiketim: pësojnë

Ajo që mjekët nuk po arrijnë ta vërejnë: Njerëzit me simptoma...

0
Mjekët mund të mos vërejnë shenjat e çrregullimeve serioze dhe fatale të trurit, që shkaktohen nga koronavirusi, pasi ato shfaqen te pacientët që kanë...

Pacientët me koronavirus kanë 8 herë të ngjarë të pësojnë goditje...

0
Pacientët me koronavirus kanë tetë herë më shumë të ngjarë të preken nga një goditje në krahasim me pacientët me grip, ka zbuluar një...

Femrat e pësojnë më së shumti nëse ndalojnë së bëri seks

0
Mesatarisht vlerësohet se një britanik mund të bëjë seks rreth 5,778 herë para se të vdes. Qoftë nëse kjo shifër ju duket shumë apo pak,...

Vlorë/ Rrjedh bombola e gazit, pësojnë djegie çifti i bashkëshortëve

0
Vlorë- Në fshatin Panaja, Vlorë, si pasojë e flakëve të shkaktuara nga bombola e gazit, kanë pësuar djegie në banesën e tyre shtetasit L.S.,...

Vlorë/ Rrjedh bombola e gazit, pësojnë djegie çifti i bashkëshortëve

0
Vlorë- Në fshatin Panaja, Vlorë, si pasojë e flakëve të shkaktuara nga bombola e gazit, kanë pësuar djegie në banesën e tyre shtetasit L.S.,...

Këto shenja horoskopi do të pësojnë ndryshime të mëdha në fund...

0
Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha. Disa prej këtyre ndryshimeve do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS