14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Peshqirët

Etiketim: Peshqirët

Si të lani peshqirët mikrofibër në mënyrën e duhur

0
Kemi mësuar shumë gjëra të reja rreth pastrimit gjatë muajve të fundit. Kush e dinte se ishte më mirë të lani peshqirët pas vetëm tre...

5 gabimet që bëni po shkatërrojnë peshqirët

0
Sasia e madhe e detergjentit mund të forcojë peshqirët. Përveç kësaj, nuk është i nevojshëm. “Të gjithë peshqirët thithin sapunin e mbetur mbi trupat...

Nga peshqirët tek stolitë, 5 gjërat që nuk duhet t’i mbani...

0
Ka mjaft gjëra që nuk duhet t’i ruani në banjën tuaj. Ilaçet, make-up dhe brisqet janë tre më kryesoret, por lista është shumë më...

Peshqirët, kozmetikën dhe aparatet e rrojës assesi nuk bën t’i mbani...

0
Shumica e njerëzve mbajnë peshqirët, kozmetikën dhe aparatet e rrojës në banjë, mirëpo kjo në të vërtetë nuk është fare zgjidhje e mençur Dallimet e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS