20.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Peshorja

Etiketim: peshorja

“Thaçi-Veseli kanë bërë gjënë e duhur” Rama: është përmbysur peshorja mes viktimës...

0
Me një ton të fortë e fshikullues, gjatë 60 minutave në fjalim në parlament, Kryeministri Edi Rama aktakuzën për krime lufte ndaj Hashim Thaçit...

Kejvina Kthella shëndoshet gjatë karantinës: “E ka fajin peshorja”!

0
Përveç ndikimit psikologjik (mbyllja brenda nuk është e lehtë e këtë e provuan të gjithë, karantina pati dhe një pasoje tjetër të padëshiruar për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS