16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Peshore

Etiketim: peshore

Kristo: U vu në të njëjtën peshore covidi dhe 1 milionë...

0
I ftuar në “Tempora” , pedagogu Erion Kristo u shpreh se u mundur që të vihet covidi në të njëjtën peshoje me 1 milionë probleme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS