26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Peshkatarë

Etiketim: peshkatarë

Covid luan me shkencën! U nisën të pastër, pas 35 ditësh...

0
COVID-19, po bëhet gjithmonë e më shumë një virus i paparashikueshëm, aq sa edhe OBSH dhe mjekë të njohur kudo në botë, kanë dhënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS