16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Peshkatar

Etiketim: peshkatar

Rregullat për peshkimin argëtues: Jo më shumë se 2 kallama për...

0
Ministrja e i bujqësisë dhe zhvillimit rural Frida Krifcaka firmosur një urdhër qeveria ku përcaktohen mjetet për peshkimin argëtues.Sipas vendimit të qeverisë lejohen jo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS