fbpx
22 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Përgjon

Etiketim: përgjon

Si ta kuptoni nëse dikush po ju përgjon apo spiunon në...

0
Nëse dyshoni se dikush po ju spiunon apo ka hyrë në llogarinë tuaj, Facebook ju jep mundësinë ta kontrolloni ose parandaloni atë. Facebook ka teknologji...

Vjen në Shqipëri pajisja që përgjon WhatsApp dhe Viber – Lajmi...

0
Mësohet se në Shqipëri ka mbërritur një aparaturë që përgjon të gjitha komunikimet përmes këtyre dy platformave. ...

Vjen në Shqipëri pajisja që përgjon WhatsApp dhe Viber – Lajmi...

0
Mësohet se në Shqipëri ka mbërritur një aparaturë që përgjon të gjitha komunikimet përmes këtyre dy platformave. Aparatura moderne ndodhet tek godina e ‘Polit të...