fbpx
17 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Perandori

Etiketim: Perandori

Inter, Perandori falënderon tifozët dhe kërkon faljen e tyre

0
Adriano u ka kërkuar falje tifozëve të Inter-it. Braziliani ka folur për kanalet e klubit zikaltër këtë javë. Ai ka thënë: “Dua të falënderoj tifzët që...