fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Patentat

Etiketim: patentat

‘Sa vjeç është ai fëmijë në sediljen e parë?!’ Policia u...

0
Policia Rrugore nuk po i kursen gjobat ndaj prindërve që ulin fëmijët të pasiguruar në makina. 20 personave u është pezulluar patenta dhe 167...

E firmosur në 14 gusht, dështon marrëveshja me Italinë për patentat...

0
Marrëveshja e qeverisë shqiptare me atë italiane për njohjen e lejeve të drejtimit duket se do të mbetet vetëm në letra. E firmosur në...