33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pastrehë

Etiketim: pastrehë

Zjarri e la pa shtëpi/ Që nga muaji mars është i...

0
Ishte data 11 mars ora 7 e mëngjesit, ai do ndizte bombolën e gazit dhe në mënyrë absurde i shpërtheu. Aleko Aleksiu ishte ne Greqi...

Kryebashkiaku u vesh si i pastrehe per te pare si punojne...

0
Kryebashkiaku u vesh si i pastrehe per te pare si punojne punonjesit e tij. Rezualtati eshte shokues

Dikur kishte miliona, sot jeton në mjerim e në parqe i...

0
Futbollisti legjendar i Arsenalit dhe Kombëtares së Anglisë, Kenny Sansom, është duke përjetuar ferr në jetën e tij. Ai ditë më parë u rrah brutalisht,...

Fotot e lënë modelen pa punë, të pastrehë

0
Një 27-vjeçare nga Siberia ka marrë pjesë në konkursin e versionit rus të “Playboy” dhe u ka dërguar disa foto të sajat lakuriq, por...

Qëllohet për vdekje gruaja e pastrehë që i kërkoi 25 centë...

0
Një grua e pastrehë në Rio De Janeiro është qëlluar për vdekje vetëm disa sekonda pasi pyeti një burrë nëse mund t’i jepte 25...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS