37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pastërtinë

Etiketim: pastërtinë

Shkarkohet ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë Shpresa Becaj, nuk deklaroi pasurinë...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkakruar nga detyra ish-kryetaren e gjykatës së Lartë, gjyqtaren Shpresa Becaj, e cila nuk paroi që të bashkëpunonte...

Para Vetting-ut ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë/ KPK: Shpresa Becaj s’ka...

0
Pas dy seancave të shtyra më 3 qershor dhe 17 qershor 2020 për të dalë para vetingut, gjyqtarja e Apelit Tiranë Shpresa Beçaj është paraqitur ditën e sotme...

Si të qëndrojmë të sigurtë dhe të shëndetshëm me Tre Musketierët...

0
Njihuni me pajisjet tona të krijuara për të bërë më të lehtë punë e shtëpisë dhe për ta mbajtur shtëpinë tuaj të pastër dhe...

Historia e fustanit të bardhë të nusërisë – që nuk përfaqëson...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Ndërkohë që trendet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS