fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pasqyrë

Etiketim: pasqyrë

“Pasqyre pasqyre… ti e bën seksin më të nxehtë” – Përdorimi...

0
Me siguri se seksi me shpirtin tuaj binjak mund të përmblidhet me një fjalë të vetme: I nxehtë. Por, veç se ai din si...

Indeksi i Dhomës Amerikane të Tregtisë për 2019/ Basha: Pasqyrë e...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim basha me anë të statusi në Facebook ka reaguar lidhur me indeksin e besimit nga Dhoma Amerikane e Tregtisë...

Morena Taraku fotografon të pasmet nga afër në pasqyrë

0
Morena provokoi keq me paraqitjen e fundit. Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në Instagram, në të cilin u shfaq shumë...

Femra e cila qante kur shikonte ‘tulat’ në pasqyrë i humbet...

0
Femra e cila thotë se qante kur shikonte veten në pasqyrë, ka humbur gjysmën e peshës së trupit për vetëm një vit dhe tani...

Ekspertët shpjegojnë pse dukemi më bukur në pasqyrë sesa në foto

0
Sipas një studimi, gratë në Mbretërinë e Bashkuar shihen në pasqyrë mbi 70 herë në ditë. Kjo nuk është për t’u habitur, pasi ato...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS