fbpx
14 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Pasqyrë

Etiketim: pasqyrë

Morena Taraku fotografon të pasmet nga afër në pasqyrë

0
Morena provokoi keq me paraqitjen e fundit. Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në Instagram, në të cilin u shfaq shumë...

Femra e cila qante kur shikonte ‘tulat’ në pasqyrë i humbet...

0
Femra e cila thotë se qante kur shikonte veten në pasqyrë, ka humbur gjysmën e peshës së trupit për vetëm një vit dhe tani...

Ekspertët shpjegojnë pse dukemi më bukur në pasqyrë sesa në foto

0
Sipas një studimi, gratë në Mbretërinë e Bashkuar shihen në pasqyrë mbi 70 herë në ditë. Kjo nuk është për t’u habitur, pasi ato...