33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasojnë

Etiketim: pasojnë

Emrat e mundshëm që mund të pasojnë Samir Handanoviçin

0
Interi po shqyrton me kujdes emrat e mundshëm që mund të pasojnë Samir Handanoviç në portë dhe për momentin është mes dy alternativave. Sipas mediave italiane...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS