31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasohet

Etiketim: pasohet

“3. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, pas vlerësimit të kushteve dhe...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta, pasi shqyrtoi praktikën dhe dokumentacionin e përcjellë nga Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, në përfundim ka vendosur të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS