32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paskuqani

Etiketim: Paskuqani

Do shisnin fara kanabisi në Shijak, kapen dy të rinjtë nga...

0
Dy të rinj janë arrestuar nga policia, pasi akuzohen për kultivim droge.Në pranga ranë M. T., 18 vjeç, banues në Dibër dhe E. E.,...

Familja e 15- vjeçares largohet nga Paskuqani, Hysi: Turp, bëjmë diçka...

0
Familja e 15- vjeçares largohet nga Paskuqani, Hysi: Turp, bëjmë diçka ose lëmë mandatet Familja e vajzës së abuzuar seksualisht në zonën e Paskuqanit është...

Abuzimi/Familja e 15- vjeçares largohet nga Paskuqani, Deputetja Hysi: Turp, të...

0
Familja e vajzës së abuzuar seksualisht në zonën e Paskuqanit është mbajtur nën monitorim për shkak se ekzistonte rreziku për të prodhuar ngjarje kriminale,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS