21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paske

Etiketim: paske

“Naltmadhni se paske edhe maskë anti-gaz”, Gjuzi i ndërhyn Ramës gjatë...

0
Kryeministri Edi Rama teksa fliste nga foltorja e Kuvendit rreth marrëveshjes së 5 qershorit është ndërprerë nga deputeti Kujtim Gjuzi. Ky i fundit duke...

‘Çun e paske se qenke prishur në fytyrë’, Olta Gixhari i...

0
Aktorja shumë e dashur për publikun, Olta Gixhari konfirmoi së fundmi lajmin e shtatzënisë. Ajo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS