24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paskan

Etiketim: paskan

“Rama dhe Luli paskan patur komunikim”/ Shpërthen keq Manjani

0
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani akuzon kryeministrin Edi Rama dhe Lulzim Bashën se po bashkëpunojnë për zhdukjen e Partisë Demokratike."Rama dhe Luli paskan patur...

Komplot mbretëror: Kate dhe Mbretëresha paskan bërë një pakt sekret për...

0
Dukesha e Kembrixhit dhe Mbretëresha Elizabeth formuan një aleancë në përpjekje për të kontrolluar Meghan Markle pasi sjellja e saj filloi të shqetësonte familjen...

Labi i kundërpërgjigjet Leonorës: Shyqyr që paskan bo lajm për ty...

0
Leonora Jakupi kishte dalë kundër thirrjes së Labit për protestë. Labinot Tahiri gjatë ditë së sotme bëri thirrje për protestë dhe ftoi këngëtarët nga estrada...

Bella dhe Gigi paskan dhe dy motra më të mëdha (...

0
Në fillim ishte Gigi. Pastaj erdhi Bella, “kopja“ e saj me flokë të errët. Në fund, edhe vëllai i vogël, Anaar I trazoi ujrat...

Na paskan hedhur hi syve: Lady Gaga tregon si e kurdisi...

0
Ata krijuan një zhurmë të madhe pasi u shfaqën tepër të afërt në ceremoninë e Academy Awards në shkurt 2019. Ndaj Lady Gaga ka folur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS