21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pasionit

Etiketim: pasionit

U mendua se u vetëvra zbardhet krimi pasionit në Korçë/ 26...

0
26-vjeçar që u gjet i mbytur në rezervuarin e fshatit Kolanec të Korçës rezulton të jetë vrarë nga 2 persona për shkak të një...
David Beckham i rikthehet pasionit të tij, bletarisë në fshat

David Beckham i rikthehet pasionit të tij, bletarisë në fshat

0
Së fundmi ai u kthye në Britani të Madhe pas një qëndrimi të gjatë në Miami.Dhe David Beckham dukej se po rikthehej në aktivitetin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS