23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasioni

Etiketim: pasioni

Nëse pasioni mbaron, këto tri shenja shohin punën e tyre pa...

0
Për këto shenja, marrëdhëniet duhet të jenë plot pasion dhe intensitet Kur gjërat fillojnë të bëhen të ftohta, preferojnë të shkojnë dhe të shohin rrugën...

Edhe sot i pazbuluar/ Krim pasioni në kufijtë e çmendurisë, hetimi...

0
Tragjedia në familjen Josifi nuk është më e rënda që ka ndodhur në këtë vend. Një prej atyre ngjarjeve që padyshim do të mbeten...

I dashuruar me bletët/ Përmet, pasioni që nisi për të shëruar...

0
Kastriot Sterjo është një prej bletërritësve kryesorë në Përmet. Njerëzit e njohin për larminë e produkteve me baze mjaltin që janë krijuar prej vëmendjes...

I dashuruar me bletët/ Përmet, pasioni që nisi për të shëruar...

0
Kastriot Sterjo është një prej bletërritësve kryesorë në Përmet. Njerëzit e njohin për larminë e produkteve me baze mjaltin që janë krijuar prej vëmendjes...

Mjeshtri i muzikës Sokol Vulaj ditëlindje me tortë anije, zbulohet pasioni...

0
Ai është mjeshtër në muzikë dhe gjithmonë krahu i djathtë i artistes Gjyste Vulaj, ku para së gjithash është dhe njeriu i saj i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS