32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pashoqe

Etiketim: pashoqe

Mercedes S-Class i ri, makinë me luks të jashtëzakonshëm dhe rehati...

0
Mercedes do të paraqesë një gjeneratë të re të S-Class. S-Class i ri nuk heq dorë nga modeli i tij i jashtëm dallues, e aq...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS