31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pashmangshëm

Etiketim: pashmangshëm

Lefter Maliqi akuza Qeverisë Rama: Rotacioni politik është i pashmangshëm

0
Deputeti i opozitës parlamentare, Lefter Maliqi me anë të një postimi në rrjetet sociale ka hedhur akuza ndaj qeverisë Rama ku ndër të tjera...

Emocionet që pashmangshëm zbulojnë depresionin

0
Çdo ditë ne ballafaqohemi me situata të panumërta që lehtë mund të na largojnë nga rruga dhe ta bëjë jetën tonë shumë depresive dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS