24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pashkët Ortodokse

Etiketim: Pashkët Ortodokse

Fëmijët dhe nënat ukrainase të strehuar në Shqipëri festojnë Pashkën ortodokse

0
Pashka Ortodoske u festua edhe nga qytetarët ukrainas, fëmijë dhe nëna të strehuara në Shqipëri për shkak të luftës. Festës iu bashkuan sot edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS