21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pashitur

Etiketim: pashitur

Francezët gati të kthejnë verën e pashitur në xhel duarsh

0
Prodhuesit e verës në Francë kanë vendosur që verën që nuk është shitur ta kthejnë në xhel për duar dhe etanol, duke qenë se kërkesa e tregut për këto produkte ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS