24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pashembullt

Etiketim: pashembullt

“Sulm i pashembullt”/ Komisioni i Rithemelimit reagon pas deklaratave të Bardhit

0
Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike ka reaguar pas deklaratave të Sekretarit të Përgjithshëm të selisë blu, Gazment Bardhit për gjyqtarin e e çështjes së statutit...

Mercedes S-Class i ri, një makinë me luks të jashtëzakonshëm dhe...

0
Mercedes do të paraqesë një gjeneratë të re të S-Class. S-Class i ri nuk heq dorë nga modeli i tij i jashtëm dallues, e aq...

Vokshi: AMA shkeli në mënyrë të pashembullt të drejtën kushtetuese të...

0
AMA pritet të fikë nesër sinjalin e transmetimit analog. Në mbledhjen e sotme, të Këshillit të AMA-s, tre nga anëtarë kërkuan shtyrjen e procesit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS