23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pash

Etiketim: pash

Braktisja e fshatrave/ Beçishtit të Ali Pashës i mungojnë rrugët dhe...

0
Beçishti një nga fshatrat më të mëdhenj në anën e djathtë të rrjedhës së Vjosës përballë Tepelenës sot është tkurrur dhe braktisur për shkak...

Dëmtohet ura e Ali Pashës në Tepelenë/ Pasarela e Beçishtit mbi...

0
Pasarela e Beçishtit e ndërtuar në kohën e Ali Pashës, që lidh qytetin e Tepelenës me të paktën 7 fshatra të krahinës në anën tjetër të Vjosës ka dëmtime serioze dhe...

“E pashë vdekjen me sy, më kapën për beli, kam bërtitë”,...

0
Sa herë e viziton urën e Mitrovicës, kthehet mbrapa në kohë.Emine Imeri nga Skënderaj, ishte vetëm 13 vjet gjatë luftës së fundit në Kosovë.Në...

Vangjeli: Më erdhi keq kur pashë çfarë i bënte Duma-Bashës në...

0
Analisti Lorenc Vangjeli tha se situata në PD është mjaft e rëndë.Ndërsa diskutohej 'Ultimatumi i Grida Dumës', Vangjeli tha se i vinte keq se si...

Labi uron babain për ditëlindje dhe pensionim: Ta pash hajrin babë

0
Sot feston ditëlindjen babai i këngëtarit të mirënjohur, Labinot Tahiri. Këtë e bëri të ditur Labi përmes një statusi në Facebook, ku përveç që e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS