37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pasditja

Etiketim: pasditja

Mot i nxehtë gjatë paradites, por pasditja sjell surpriza, si do...

0
Orët e paradites vijojnë në ndikimin e motit të kthjellët dhe të nxehtë në të gjithë vendin por duke ju afruar pasdites priten grumbullim...

Sot temperatura deri në 32 gradë, pasditja pritet të jetë me...

0
Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes, pritet të ketë rrebeshe lokale shiu,...

Rriten temperaturat, por çfarë do të sjellë pasditja?

0
Shqipëria paraqitet nën mbizotërimin e motit të qëndrueshëm ku kthjellimet do të jenë dominante gjatë paradites por herë pas here do të ketë vranësira...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS