24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasditen

Etiketim: pasditen

Kështu po e kalon pasditen Leonora Jakupi

0
Leonora po e shijon në maksimum këtë pasdite. Leonora Jakupi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shihet duke u relaksuar në natyrë. Këngëtarja...

Aleanca për mbrojtjen e Teatrit dhe opozita organizojnë sërish protestë masive,...

0
Sot Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit me mbështetjen e opozitës organizon protestën e dytë pas shembjes së Teatrit Kombëtar. E para u zhvillua të hënën...

Anxhelina shijon pasditen me biçikletë, provokon e veshur shkurt

0
Anxhelina po i shijon ditët e nxehta. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ndodhet në Shqipëri. Gjatë qëndrimit të saj atje i ka shfrytëzuar mjaft mirë ditët me diell...

Granit Xhaka kalon pasditen me vajzën e tij, publikon imazhin e...

0
Granit Xhaka ndan shpesh imazhe pranë vogëlushes. Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, është lidhur shumë pranë vajzës së tij saqë pothuajse çdo moment po...

Majk kalon pasditen me personin më të dashur për të

0
Majk po kalon ditën bashkë me djalin. Reperi Majk gjatë ditës së sotme ka udhëtuar jashtë Prishtinës, për të kaluar ditën bashkë me djalin në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS