32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasarela

Etiketim: Pasarela

Dëmtohet ura e Ali Pashës në Tepelenë/ Pasarela e Beçishtit mbi...

0
Pasarela e Beçishtit e ndërtuar në kohën e Ali Pashës, që lidh qytetin e Tepelenës me të paktën 7 fshatra të krahinës në anën tjetër të Vjosës ka dëmtime serioze dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS