31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasardhësit

Etiketim: pasardhësit

iPhone Pro, telefoni pasardhësit e iPhone XS dhe XS Max –...

0
Një raport Bloomberg sjell mbase informacionet më të qarta rreth telefonëve të rinj të Apple, përfshirë iPhone “Pro” të cilët do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS