32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasaportës

Etiketim: pasaportës

Tentoi të korruptonte policin për të përfituar marrjen e pasaportës, fieraku...

0
Një 58-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi tentoi që të korruptonte me para një efektiv. Ngjarja në fjalë është regjistruar në Fier. ...

Habit Arbenita, nxjerr foton e pasaportës dhe ndjekësit, mbetën pa fjalë!

0
Arbenita Ismajli konsiderohet si një prej vajzave më të bukura të showbizit shqiptar. Por në një kohë kur shumë personazhe të njohur i drejtohen gjerësisht...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS