24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasaporta

Etiketim: pasaporta

Familja Fejzullahu pajisen që të gjithë me pasaporta shqiptare

0
Familja e këngëtarit të njohur, Sabri Fejzullahu, javën e kaluar kanë udhëtuar drejt Shqipërisë. Ata janë takuar me krerët e lartë të shtetit, pasi janë...

Aplikimet për pasaporta apo ID, ambasada shqiptare në Nju Jork jep...

0
Ambasada Shqiptare në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dhë një njoftim të rëndësishëm për procesin e aplikimeve për pasaporta dhe...

Majko flet për votën e emigrantëve/ Ministri i diasporës kërkon pajisjen...

0
Pandeli Majko ministër për diasporën, u shfaq optimist nga foltorja e parlamentit për mundësinë e votimit nga emigrantët në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. “Përshëndes...

Guri: Pavarësisht asaj që tha Rama, shqiptarët po gjobiten në Greqi,...

0
Edmond Guri, përfaqësues i komunitet shqiptar në Greqi, për Ora News, u shpreh se pala greke, pavarësisht se u tha nga kryeministri Rama që...

Ambasada: Risia e Lotarisë Amerikane këtë vit, pasaporta juaj – Lajmi...

0
Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë publike sot, një risi që duhet ta kenë parasysh aplikuesit e Lotarisë Amerikane DV-2021 këtë vit: Pasaportën. Ambasada njofton:...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS