21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pasaporta shqiptare

Etiketim: Pasaporta shqiptare

Futbollistë të Kosovës marrin pasaportë shqiptare

0
Futbollistja kosovare Gresa Berisha, e cila jeton mes Prishtinës dhe Shkodrës, prej 3 javësh është shtetase e Shqipërisë.Ajo është pjesë e ekipit të femrave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS