27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasagjerët

Etiketim: pasagjerët

Momente paniku/ Burri kërcënon pasagjerët e aeroplanit se do t’i vrasë...

0
Një episod aspak i hijshëm është shënuar në një fluturim të linjës ajrore “Alaska Airlines” në SHBA. Një pasagjer i veshur me maskë...

Vdes në Francë shoferi i sulmuar nga pasagjerët që nuk donin...

0
Një drejtues autobuzi në Francë ka vdekur mëngjesin e sotëm, disa ditë pasi u sulmua nga pesë pasagjerë që refuzonin të mbanin maskën e...

Autobusët nisin punën, nuk lejohen pasagjerët pa maska

0
Policia Bashkiake ka nisur monitorimin në të gjitha stacionet e autobusëve të protokollit të sigurisë, si nga ana e operatorëve, ashtu edhe udhëtarëve. Gentian...

Nesër me urban në Tiranë, gjobiten pasagjerët pa maskë!

0
Ditën e hënë, 6 korrik, pas 4 muajsh të mbyllura do të nisë transporti publik në Tiranë. Bashkia e Tiranës njoftoi ditën e djeshme...

Pasagjerët rikthehen në porte/ Fluks në portin e Vlorës nga Italia

0
Rreth 186 pasagjerë kanë mbërritur këtë të enjte në Portin  Detar me dy tragete të linjës Brindizi-Vlorë. Burimi: top-channel.tv

Pas më shumë se tre muaj, rifillon transporti detar për të...

0
Ministria Infrastrukturës dhe Energjisë së bashku me Drejtorinë e Përgjithshme Detare bëjnë me dije se duke nisur nga e hëna, do të rifillojë transporti...

Të hënën rinis transporti detar për pasagjerët nga Shqipëria, por ende...

0
Ministria Infrastrukturës dhe Energjisë njoftoi se duke nisur nga dita e hënë, 22 Qershor 2020, do të lejohen te gjitha linjat e transportit detar...

Me avion për në Tiranë, pasagjerët bllokohen në Zyrih, mes tyre...

0
Një numër i madh pasagjerësh të cilët prisnin që gjatë ditës së sotme të udhëtonin me avionin e kompanisë zvicerane Edelweiss, nga Zyrihu në...

Nuk paguajnë biletat, konduktori i detyron pasagjerët të kërcejnë nga treni...

0
Në Egjipt është arrestuar një konduktor i cili kishte detyruar dy shitës të varfër ambulant të kërcejnë nga treni që ishte në lëvizje –...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS