27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partneritetin

Etiketim: partneritetin

Ambasada e SHBA-së uron Bajram Begajn: Presim të forcojmë më tej...

0
Ambasada Amerikane në Tiranë ka uruar Bajram Begaj president të ri të Shqipërisë.Ambasada ka vlerësuar punën e deritanishme të tij si Shef i Shtabit...

Ambasada e SHBA-ve uron Begajn: Presim të punojmë me të dhe...

0
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka uruar Bajram Begajn për zgjedhjen si Presidenti i ardhshëm i Shqipërisë.Ambasada shkuan se si Shef i...

Ruçi uron Pelosin për Ditën e Pavarësisë së SHBA: Shqipëria, krenare...

0
Me rastin e pavarësisë së Amerikës, kryetari i kuvendit Gramoz Ruçi, i ka dërguar një letër urimi presidentes së Dhomës së Përfaqësuesve Nancy Palosi,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS