31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partneriteti

Etiketim: partneriteti

E konfirmuar: Përfundon partneriteti mes OnePlus dhe McLaren!

0
Javën e kaluar, u raportua që partneriteti mes OnePlus me McLaren mund të marrë fund, sepse prodhuesi i telefonit nuk është më i listuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS