32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partnere

Etiketim: partnere

Të famshmet që zgjodhën partnerë më të rinj në moshë

0
A e dini se ka një term për gratë që janë në marrëdhënie me burra më të rinj në moshë? Quhet “age-hypogamy” (hipogamia e...

Kryemadhi: Asnjë veprim i Ramës nuk na surprizon, sot më shumë...

0
E ftuar në emisionin “Top Talk”, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi foli mbi zhvillimet e fundit politike në vend. Duke komentuar lëvizjen e fundit...

Slack dhe Amazon do të jenë partnerë mes konkurrencës nga ekipet...

0
Slack do të lëvizë aftësinë e tij të thirrjeve në Amazon Chime, si dhe duke përdorur Shërbime Web në Amazon për ruajtjen e tij...

Pse gratë që janë në një marrëdhënie me partnerë më të...

0
Shumica e grave martohen me burra që janë 1-3 vite më të mëdhenj, duke besuar se është gjëja më e mirë për to. Rezulton...

Pse gratë që janë në një marrëdhënie me partnerë më të...

0
Shumica e grave martohen me burra që janë 1-3 vite më të mëdhenj, duke besuar se është gjëja më e mirë për to. Rezulton...

Është e ndaluar t’i lini fëmijët tuaj me partnerë apo miq...

0
Dashuria mund të jetë e verbër, por një prind ka për detyrë t’i mbajë sytë hapur. Dashuria është e domosdoshme, por fëmijët tuaj janë...

Pesë arsyet pse njerëzit mund të kërkojnë partnerë mbizotërues

0
Edhe pse fuqizimi i grave po përqafohet në të gjithë botën, disa zonja pëlqejnë akoma të kenë një partner mbizotërues. Një studimi pretendon se...

Shikon në ëndërr ‘partnerë të paligjshëm’? Nuk tregojnë realitetin, por mëso...

0
Je zgjuar ndonjëherë konfuze për ëndrrën seksuale që ke parë gjatë natës? Para se të dalësh në përfundime, të tipit ishte një shenjë që...

Kuintalët e kokainës, agjencitë partnere nuk ia besojnë policisë shqiptare –...

0
Zëvendësimi i 137 kilogramëve kokainë me oriz në portin e Pireut në Greqi, para se ngarkesa të mbërrinte Durrësin, ngre pikëpyetje mbi besimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS