37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet PartizaniTirana

Etiketim: PartizaniTirana

Partizani-Tirana luhet në orar Champions-i

0
Të premten do të luhet derbi i fundit për këtë sezon, mes Partizanit dhe Tiranës. Një sfidë me mjaft rëndësi për të dyja skuadrat....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS