29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partiake

Etiketim: partiake

Ekspertët e zgjedhjeve: Kushtetuta po ndryshon për interesa partiake

0
kspertët dhe vëzhguesit e zgjedhjeve në vend janë kundër ndryshimeve të njëanshme të Kushtetutës, në të cilat Partia Socialiste këmbëngul. Përfaqësuesja e Koalicionit të Vëzhguesve...

Shkarkohet Vjosa Osmani/ Vendimi për shkarkimin nga funksionet partiake pas kërkesës...

0
Shkarkohet Vjosa Osmani nga funksionet partiake në Lidhjen Demokratike të Kosovës. Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së mori këtë vendim pas propozimit të liderit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS