28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parteyn

Etiketim: Parteyn

Liverpooli i ofron Atleticos shërbimet e Oxlade-Chamberlain për Thomas Parteyn

0
Liverpooli e ka rikthyer interesimin për mesfushorin e Atletico Madridit, Thomas Partey dhe janë të gatshëm të ofrojnë një lojtar si pjesë të marrëveshjes. Sipas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS