27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parry

Etiketim: Parry

As ajo, as Orlando dhe askush tjetër! Katy Parry zbulon metodën...

0
Katy Perry, 35 vjeç, po pret një vajzë me të fejuarin e saj, me yllin e “Pirates of the Karaibes”, Orlando, 43 vjeç. Pavarësisht se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS