32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parqe

Etiketim: parqe

Dikur kishte miliona, sot jeton në mjerim e në parqe i...

0
Futbollisti legjendar i Arsenalit dhe Kombëtares së Anglisë, Kenny Sansom, është duke përjetuar ferr në jetën e tij. Ai ditë më parë u rrah brutalisht,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS